285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kaspó és posztamens

923. Kaspó és posztamens

kaspó m: 24 cm, posztamens m: 93 cm

osztrák, 19. sz. vége, mázas fajansz, plasztikus díszítésekkel, posztamens restaurált