285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cukorszóró

1442. Cukorszóró

97 g, m: 13 cm

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Jakob Weiss mesterjegy, széles, domborított talpon gerezdelt test, bajonettzáras díszítéssel, kis sérüléssel