1360. Gyertyatartó pár
666 g, m: 31,5-32 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, H.S. mesterjegy, 3-3 kecses lábon gazdagon tagolt test, vésett díszítéssel és véshető monogrammezővel, egyik gyertyacsészén apró hibával