285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Díszváza pár

1050. Díszváza pár

m: 46 cm

Japán, 19. sz. vége, Meiji - kor, bronz sárkányos rátéttel, sérült, hiányos