285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kandalló óra

1021. Kandalló óra

m: 52,5 cm

francia, 19. sz. második fele, 8 napos járatú, felesütős szerkezet, fehér márvány talapzat és oszlopok, aranyozott bronz és fém szerelékek, római számos, zománcfestett számlap, ingával, 1 db felhúzókulccsal, működik, restaurált, kis sérülésekkel