285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Füles díszpohár

1226. Füles díszpohár

m: 12 cm

osztrák, 19. sz. második fele, színtelen és bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel