285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Illatszeres készlet

1340. Illatszeres készlet

Nettó: 53 g, m: 10 cm

német, 1888 utáni hold-korona fémjel és 1872-1922 közötti fémjel és hivataljel, 900 ezrelékes ezüst, színes virágfüzéres zománcddíszítéssel csiszolt színtelen üvegekkel, kupakokkal, kis sérüléssel