1340. Illatszeres készlet
Nettó: 53 g, m: 10 cm
német, 1888 utáni hold-korona fémjel és 1872-1922 közötti fémjel és hivataljel, 900 ezrelékes ezüst, színes virágfüzéres zománcddíszítéssel csiszolt színtelen üvegekkel, kupakokkal, kis sérüléssel