285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kandalló óra

1016. Kandalló óra

m: 56 cm

francia, 19. sz. vége, faragott alabástrom tok, felesütős, kúpingás szerkezet, római számos, vörösréz számlap, aranyozott, öntött bronz szerelék, tetején allegórikus nőalakkal, 1 db felhúzókulccsal, sérült, javított