1016. Kandalló óra
m: 56 cm
francia, 19. sz. vége, faragott alabástrom tok, felesütős, kúpingás szerkezet, római számos, vörösréz számlap, aranyozott, öntött bronz szerelék, tetején allegórikus nőalakkal, 1 db felhúzókulccsal, sérült, javított