285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Dísztányér

831. Dísztányér

d: 21,5 cm

német, 19. sz. vége, festett, aranyozott és ezüstözött porcelán, jelezve az alján, kis kopásokkal