285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Emlékpohár

1242. Emlékpohár

m: 13 cm

Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett koronás magyar címer ábrázolással, Éljen a haza és Emlékül felirattal, pereme sérült