285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kávéscsésze és alj, 10 db

1430. Kávéscsésze és alj, 10 db

Nettó: 1308 g, m: 5,5 – 5,7 cm, d: 10,5 cm

Budapest, 1937 előtti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrik Budapest mesterjegy, art deco stílusú díszítéssel, 4 db csiszolt és 6 db sima, színtelen üvegbetéttel, egy talpon apró hibával