285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

861. Csésze és alj

m: 6,7 cm, d: 15 cm

Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, szamócaindával díszítve, talpakon máz alatti kék jellel, masszába nyomott 800 és 806-os számozással, 50-es festőszámmal és fazonszámmal, csésze talpán és tányér peremen apró sérüléssel