1495. Pudrié
Nettó: 86 g, 9,3*7*1 cm
német vagy francia, 19. sz. vége, 835 ezrelékes ezüst, 2016 utáni budapesti 800 ezrelékes fémjellel aláütve, fényes belső és részleges külső aranyozással, gazdag vésett díszítéssel, matricázott és festett képmezőben udvarlási jelenettel, sérült királykék