285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas süteményes tál

860. Talpas süteményes tál

m: 15,5 cm, d: 25 cm

Tata (?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott II. 13, aranyozása kopott