931. Kínáló
m: 14 cm, 19*19 cm
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott, részben áttört fehércserép, jelezve az alján: TJM családi jelzet és benyomott gyári bélyegző, formaszám: 1841