1264. Fedeles díszkupa
m: 20,5 cm
osztrák, 19. sz. második fele, kétrétegű, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, sárgaréz peremgyűrűvel, ón szerelék pótlás, Aus Vorharhtung felirattal, fül sérült