285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tortalapát

1347. Tortalapát

64 g, h: 29,8 cm

Bécs, 19. sz. második fele, 1902 előtti behozatali bélyeggel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, felső rész vésett, aranyozott, G. és MT tulajdonosi jelzettel