285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Art deco teás csésze, 6 db

1436. Art deco teás csésze, 6 db

Nettó: 517 g, m: 9,5 cm

német, 1920 körül, 1888 utáni hold-korona fémjel, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, színtelen, sima, eredeti üvegbetétekkel, talpon csillag csiszolással