909. Kínálótál
49*49 cm
Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, gazdag Viktória dekorral, talpán máz feletti, 1939-es jubileumi pecséttel, masszába nyomott Herend bélyegzővel és karcolt 7448-as formaszámmal