285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Kínálótál

909. Kínálótál

49*49 cm

Herend, 20. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, gazdag Viktória dekorral, talpán máz feletti, 1939-es jubileumi pecséttel, masszába nyomott Herend bélyegzővel és karcolt 7448-as formaszámmal