285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Lorgnon

1531. Lorgnon

Bruttó: 24,5 g, h: 8 cm

francia (?), 19. sz. vége, 800 ezrelékes aranyozott ezüst, 1872 - 1902 közötti behozatali jellel, LC mesterjeggyel, rugós, gomb nyitódással, teknőcpáncél borító lapokkal, arany sodronyszállal és véshető monogram címerpajzzsal, lánc nélkül