285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Potpourri tartó

827. Potpourri tartó

m: 16 cm

Bécs, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: kék méhkas jel, fedele sérült