1517. Breitling férfi karóra
d: 35 mm
Svájc, 1980 körül, Tabarly Quartz modell, indexes, naptármutatós számlap, iránytű körgyűrűvel, jelzett Breitling tok, számlap, csat, felhúzókorona, aranyozott acél tok és szíj, referenciaszám: 80770N, tokszám: 20584, eredeti dobozában, működő, kitűnő álla