285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Breitling férfi karóra

1517. Breitling férfi karóra

d: 35 mm

Svájc, 1980 körül, Tabarly Quartz modell, indexes, naptármutatós számlap, iránytű körgyűrűvel, jelzett Breitling tok, számlap, csat, felhúzókorona, aranyozott acél tok és szíj, referenciaszám: 80770N, tokszám: 20584, eredeti dobozában, működő, kitűnő álla