285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1408. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Nettó: 3755 g

Pest és Budapest, 1867 – 1936 és 1937 – 1966 közötti fémjelek, 800 ezrelékes ezüst, különböző mesterjegyek (VL, FI, PK, GM, PT – Fodor Ignác, Polgár Kálmán, Péter Testvérek), angol vágott fazonú nyelek, solingeni és a nagy késekben cserélt acél pengék, do