1304. Kézimunka olló
104 g, h: 16 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, H(?) mesterjegy, bécsi hivataljel, szőlővenyige alakú fülek, vésett M.H. tulajdonosi monogrammal