920. Bagoly
m: 30,5 cm
Herend, Hubay Andor, 20. sz. közepe, fehér mázas porcelán, talpán kék gyári bélyegző, masszába nyomott Herend jelzet és 5019-es karcolt formaszám, jelezve a talpon: Hubay