285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Karkötő

1560. Karkötő

Bruttó: 17,5 g, h: 19, 2 cm

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, karmos foglalással, kerek tagokban 120 db sötétkék navette csiszolású természetes, hőkelezet zafír kő cca. 7,2 ct és 30 db modern briliáns csiszolású gyémánt cca. 0,9 ct (M1, T