285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Halas szedő készlet

1355. Halas szedő készlet

Nettó: cca. 105 g, h: 20,3 – 27,5 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyél borítások, AW mesterjegy, ezüstözött fém felső részek, leveles – virágos díszítés, Seligmann I. jelzetű eredeti forgalmazói dobozában, kis sérüléssel