1505. Medál
Bruttó: 8,7 g, medál: 3,5*2,9 cm
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany akasztóval, átfűrészelt és vésett arany keretben festett porcelán lap Mária mennybemenetele ábrázolással, hátoldalán Sz. Mária Isten anyja imádkozz érettünk szöveggel, apró hibával