285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Úti evőeszközkészlet

1392. Úti evőeszközkészlet

Netto: cca. 112 g, h: 21,3 - 24,5 cm

Pest, 1859-es és Linz, 1860-as fémjel, 13 latos antik ezüst nyél borítások, Goszmann György és AB mesterjegy, vésett tulajdonosi monogrammal, Bacher jelzetű fém késpenge és villa felső rész, eredeti dobozában, kis hibával