1392. Úti evőeszközkészlet
Netto: cca. 112 g, h: 21,3 - 24,5 cm
Pest, 1859-es és Linz, 1860-as fémjel, 13 latos antik ezüst nyél borítások, Goszmann György és AB mesterjegy, vésett tulajdonosi monogrammal, Bacher jelzetű fém késpenge és villa felső rész, eredeti dobozában, kis hibával