1372. Pohárka, 4 db
153 g, m: 8,5 cm
Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schleifen Antal mesterjegy, kerek talpak gyöngysor dísszel, magas száron félgömb formájú poharak