285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Flóra és Bacchus

835. Flóra és Bacchus

m: 31,5 cm és m: 30,5 cm

Nymphenburg, 1900 körül, Dominikus Auliczek 1754 körüli modellje után, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott jel