835. Flóra és Bacchus
m: 31,5 cm és m: 30,5 cm
Nymphenburg, 1900 körül, Dominikus Auliczek 1754 körüli modellje után, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: masszába nyomott jel