285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szelence

1502. Szelence

82,6 g, 7,7*5,4*1 cm

Pest, 1867 – 1936 közötti fémjel, 14 k arany, Krausz Testvérek és Adler Vilmos mesterjegy, teljes felületén bordázott díszítéssel