285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tányér

880. Tányér

d: 22 cm

19. sz., a pesti Invalidus palota látképével, levonóképes fajansz, perem alsó részén sérüléssel, jelzés nélkül