285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyík

1571. Gyík

50 g, h: 10,7 cm

20. sz. eleje, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 800 ezrelékes ezüst, plasztikus figura, j.n.