285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Tiszti tölténytáska

1469. Tiszti tölténytáska

15,5*9*4,5 cm

Osztrák -Magyar Monarchia, 19. sz. vége, 1872 – 1922 közötti bécsi fémjellel, JS mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst fedlap és préselt oldallapok, domború sárgaréz, kétfejű koronás sas címerrel, Ferenc József monogramjával, sárgaréz peremmel, vörös bőr borítá