1469. Tiszti tölténytáska
15,5*9*4,5 cm
Osztrák -Magyar Monarchia, 19. sz. vége, 1872 – 1922 közötti bécsi fémjellel, JS mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst fedlap és préselt oldallapok, domború sárgaréz, kétfejű koronás sas címerrel, Ferenc József monogramjával, sárgaréz peremmel, vörös bőr borítá