285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Látcső

1046. Látcső

h: 18,5 – 21,5 cm

Dublin, jelzett: Yeates and Son, 1900 körül, sárgaréz, bőr tokban, tok sérült