285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szecessziós füles tálca

1424. Szecessziós füles tálca

721 g, 47,2*24 cm

Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Paar bélyegző és Gedliczka & Söhne mesterjegy, ovális forma, átfűrészelt és babérfüzéres díszítéssel, testből alakított fülekkel