1424. Szecessziós füles tálca
721 g, 47,2*24 cm
Bécs (?), 1872 – 1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Paar bélyegző és Gedliczka & Söhne mesterjegy, ovális forma, átfűrészelt és babérfüzéres díszítéssel, testből alakított fülekkel