285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Nyakék és fülbevaló pár

1475. Nyakék és fülbevaló pár

45,7 g, h: 6 – 45,5 cm

Bécs, 1922 utáni és Budapest, 2006-2012 közötti fémjellel ellátva, 14 k arany, SBL mesterjegy, biedermeier stílusú üreges tagok, ezüst lemez rátétek, 11 db kezelt rubin kabusonnal és apró gyémánt szemekkel díszítve, 2 db gyöngyös – borostyános csüngő kieg