285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyűrű

1558. Gyűrű

12,2 g, 53-as méret

olasz (?), 2012 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, ovális fej véséssel, kék zománccal, karmos foglalatban 7 db modern briliáns csiszolású gyémánttal díszítve cca. 0,8 ct (M1, Cr, P2), sérüléssel