1327. Gyertyatartó pár
543 g, m: 31 cm
osztrák (?), 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, négy szőlőindás lábbal támasztott kerek talp, balluszteres szárak, szőlőmotívumos díszgyűrűvel és csészeperemekkel, szárak alja cinnel javított, sérüléssel