285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Gyertyatartó pár

1327. Gyertyatartó pár

543 g, m: 31 cm

osztrák (?), 19. sz. első fele, 12 latos antik ezüst, mesterjegy nélkül, négy szőlőindás lábbal támasztott kerek talp, balluszteres szárak, szőlőmotívumos díszgyűrűvel és csészeperemekkel, szárak alja cinnel javított, sérüléssel