285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Csésze és alj

842. Csésze és alj

m: 12 cm, d: 6,2 cm

német, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelzés nélkül, aranyozása kopott, restaurált