285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Alabárd

1061. Alabárd

h: 238 cm

Közép - Európa, 17. sz., kovácsoltvas, mesterjeggyel, fa nyél kiegészítés, kis sérüléssel