1337. Szelence
90 g, 10*6*1,8 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, fedlapon halvány aranyozás nyomával, F(?)S mesterjegy, teljes külső felületén vésett és niellóval fedett díszítés, madaras-virágos és rácsozatos motívummal, üres monogrammezővel, sérült