285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Szelence

1337. Szelence

90 g, 10*6*1,8 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, fedlapon halvány aranyozás nyomával, F(?)S mesterjegy, teljes külső felületén vésett és niellóval fedett díszítés, madaras-virágos és rácsozatos motívummal, üres monogrammezővel, sérült