285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Váza

1275. Váza

m: 15,2 cm

cseh, Moser, 20. sz. eleje, csiszolt mangánlila üveg, maratott és aranyozott, figurális fríz díszítéssel, jelzett az alján: Made in Czechoslovakia Moser Karlsbad