1275. Váza
m: 15,2 cm
cseh, Moser, 20. sz. eleje, csiszolt mangánlila üveg, maratott és aranyozott, figurális fríz díszítéssel, jelzett az alján: Made in Czechoslovakia Moser Karlsbad