1445. Kávéskészlet, 3 db-os
3 db össz.: 814 g, m: 7,5-14,5 cm
Bécs és Pest, 1872 – 1936 közötti fémjelekkel, 800 ezrelékes ezüst, Fischer Jakab és Victor Nuber mesterjegyekkel, csavartbordás díszítéssel és fülekkel, izoláló csont gyűrűkkel