285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Talpas feszület

998. Talpas feszület

Bruttó: 326 g, 21*6,5 cm

19. sz. vége, 1914-1917 közötti, linzi behozatali jellel, antikolt ezüst talapzat és felépítmény, C mesterjegy, négy oroszlán lábon, belül aranyozott, Máriaházban Holdsarlós Madonna szobor, színtelen, fazettált hegyikristály, vésett 1914-12917-es dátummal