858. Csésze és alj
m: 6 cm, d: 14,5 cm
Meissen, 19. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék kardos jel és S festő jel, 26 és 48-as benyomott számozással, kissé kopott