1321. Cigarettatárca
132 g, 9,8*6,8*1,3 cm
Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belső részen aranyozással, JR mesterjegy, fedlapján táncosnő zománcfestett alakja, fenéklemezen apró hibával