285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Cigarettatárca

1321. Cigarettatárca

132 g, 9,8*6,8*1,3 cm

Bécs, 1872 – 1922 közötti fémjel, 900 ezrelékes ezüst, belső részen aranyozással, JR mesterjegy, fedlapján táncosnő zománcfestett alakja, fenéklemezen apró hibával