285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Óralánc

1522. Óralánc

h: 31 cm

19. sz., vastag, csavartbordás, barna hajfonatos lánc, aranyozott fém szerelékkel és domborított osztógyűrűkkel, középsőn vésett M.I. tulajdonosi monogrammal