285. Műtárgyak, szőnyegek, ezüstök, ékszerek > Barátságpohár

1240. Barátságpohár

m: 14 cm

osztrák, 19. sz. második fele, színtelen és bíborpácolt üveg, aranyozott és zománcfestett díszítéssel